Firma Hataka Hobby to polski producent farb modelarskich, o którym pisaliśmy już na stronach naszego serwisu (link). W jej ofercie pojawiło się kilka nowych zestawów farb, dzięki którym Twoje modele samolotów i helikopterów będą pomalowane zgodnie z realiami historycznymi. Pojawił się też jeden set farb dla pojazdów kołowych i gąsienicowych.

Nowe zestawy pozwalają na pomalowanie modeli walczących od początku drugiej wojny światowej, aż do dziś.

as11

Modelarze lubiący sklejać modele Wojska Polskiego z lat 1936 – 1939 powinni zainteresować się setem HTK-AS11. Pozwala na pomalowanie zarówno czołgów, jak i samochodów. Szczególnie należy go polecić do modeli serii First to Fight

as16

HTK-AS16 Early WW2 French Air Force to zestaw farb, które naśladują kolory stosowane we francuskim lotnictwie na początku drugiej wojny światowej.

as14

Helikoptery US Army to także ciekawy temat, dlatego Hataka pokazała zestaw HTK-AS14 Barwy Helikopterów US Marine Corps – znajdziesz w nim aż 8 kolorów.

as12

Kolejnym zestawem jest HTK-AS12 Israeli AF paint set (1970’s desert colours), idealny do pomalowania modeli izraelskich odrzutowców stosowanych w latach 1967 – 1970.

as10

Wielbicieli amerykańskiego lotnictwa z czasów zimnej wojny ucieszy zestaw HTK-AS10, USAF Paint Set (European Camouflage), który zawiera 6 farb.

thinner

Ostatnią nowością jest rozpuszczalnik do farb akrylowych, który pozwoli na znacznie łatwiejsze malowanie aerografem.

Farby modelarskie Hataka są dostępne w sklepie modelarskim Arma Hobby.